Fundacja im. Św. Siostry Faustyny przekazała ręczniki dla Pensjonariuszek Zakładu dla Chronicznie Chorych Kobiet prowadzonego przez Siostry Felicjanki z Warszawy.

Serdecznie pozdrawiamy Personel i Podopieczne Sióstr Felicjanek, życząc dożo zdrowia i siły w dalszej posłudze.

Takie miłe słowa otrzymaliśmy od Siostry Dyrektor:

Wielkie Bóg zapłać, ręczniki dotarły, jesteśmy bardzo zadowolone i szczęśliwe z otrzymanego
od Państwa daru. Jest to bardzo przydatny, i bardzo niezbędny dar, który był w deficycie – aż do dzisiaj.

A jeśli chcecie zapoznać się z misją i posłannictwem Sióstr Felicjanek to wszelkie potrzebne informację znajdziecie tu: www.domopieki-felicjanki.pl