Żądam od ciebie uczynków miłosierdzia, które mają wypływać z miłości ku Mnie. Miłosierdzie masz okazywać zawsze i wszędzie bliźnim, nie możesz się od tego usunąć ani wymówić, ani uniewinnić. Podaję ci trzy sposoby czynienia miłosierdzia bliźnim: pierwszy - czyn, drugi - słowo, trzeci - modlitwa; w tych trzech stopniach zawiera się pełnia miłosierdzia i jest niezbitym dowodem miłości ku Mnie. W ten sposób dusza wysławia i oddaje cześć miłosierdziu Mojemu.

(Dz. 742)

Nasza Fundacja powstała w grudniu 2016 r. Głównym kierunkiem stale rozwijanej działalności Fundacji jest ewangelizacja, szerzenie kultury chrześcijańskiej oraz podejmowanie działań wspierających najbardziej potrzebujących. Mając otwarte serca i ręce gotowe do pracy – osoby zaangażowane w Dzieła Fundacji niosą Orędzie Bożego Miłosierdzia w wielu obszarach codzienności. 

Ciągle się rozwijamy i chcemy w przyszłości pomagać ludziom najbardziej potrzebującym wsparcia. Naszym celem jest otwarcie Domu Miłosierdzia, w którym osoby starsze i niepełnosprawne będą miały zapewnioną całodobową opiekę.

Dzięki współpracy z firmą TEXPOL, Fundacja wchodzi na rynek z unikatową ofertą produktów sakralnych, wykonanych jedną z najszlachetniejszych metod tkania dekoracyjnego. 

Decyzją Zarządu Fundacji dochód uzyskany z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na otwarcie i prowadzenie przez Fundację Domu Miłosierdzia. Nabywając produkty dobroczynne Fundacji im. św. s. Faustyny, wspierają Państwo realizację tego celu!

 

 

Nasza witryna używa cookies. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody możesz zablokować cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej lub opuścić stronę. Więcej informacji w Polityce prywatności.