Wspierajmy się wzajemnie!

TEXPOL Zakład Pracy Chronionej

Polski producent szlachetnych tkanin z bambusa. Jeden z wiodących producentów ręczników oraz ekologicznych tekstyliów dla dzieci. To właśnie dzięki firmie Texpol możemy wyświadczać dobro jako Fundacja. Wszelkie Produkty Dobroczynne, którymi możemy dzielić się z innymi wykonywane są właśnie w Texpolu, który od blisko 25 lat wspiera w zatrudnieniu osoby z niepełnosprawnościami. Za tę ogromną życzliwość, pomoc i dzielenie się dobrem serdecznie dziękujemy! Polecamy firmę Texpol oraz jej produkty dla domu i dziecka!

 GRAFIT HANNA BALDYSZ 

Znakomite biuro projektowe zajmujące się wykonywaniem zarówno nowych projektów architektoniczno-budowlanych, jak i przebudową istniejących budynków oraz uzyskiwaniem pozwoleń  na budowę. Reprezentuje inwestora przed organami administracji architektoniczno-budowlanej.

Doskonały kontakt, otwartość, doświadczenie i profesjonalizm Pani Hanny to wartości, które doceniamy i rekomendujemy każdemu, kto szuka wsparcia w obszarze specjalistycznych usług architektonicznych.

Grafit Hanna Baldysz

tel. 887-867-564
e-mail: hania@grafit.poznan.pl

RADIO NIEPOKALANÓW

Założycielem dzieła był św. Maksymilian Kolbe, który po powrocie z misji w Japonii (1930-1936) podjął starania w celu uruchomienia w Niepokalanowie stacji radiowej. Pierwszy próbny przekaz radiowy udało się wyemitować 8 grudnia 1938.

Po wojnie radio zostało reaktywowane w połowie lat dziewięćdziesiątych. Obecnie stacja nadaje na terenie dwóch województw: mazowieckiego (częstotliwość 102,7 MHz) i łódzkiego (98,6 MHz).

Ciekawe rozmowy, modlitwa oraz inspirujące audycje w duchu św. Maksymiliana Kolbe. Sami słuchamy – innych zapraszamy!

Nasza witryna używa cookies. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody możesz zablokować cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej lub opuścić stronę. Więcej informacji w Polityce prywatności.